Самбо: українці вибороли 13 нагород на молодіжній першості світу

У неділю в сербському місті Нові-Сад завершився молодіжний чемпіонат світу (до 18 і до 20 років) з самбо. Збірна України за три дні змагань здобула 13 медалей -  4 бронзових і 9 срібних.

У фінальний день змагань срібну нагороду виборола Анастасія  Додосева (вагова категорія до 75 кг), бронзову - Наталія Пилипенко (80 кг). Про це повідомляє Федерація самбо України

Раніше "срібло" здобули Анастасія Безатосна (52 кг), Сергій Крівчач (82 кг), Наталія Чистякова (70 кг).

"Срібний" п'єдестал Анастасії Безатосної (перша ліворуч)

Бронзові нагороди вибороли Віталій Терентьєв (48 кг), Артур Єфремов (75 кг), Катерина Саблева (48 кг), Владислава Нецвіт (60 кг), Анна Слободянюк (понад 75 кг), Данило Шевченко (68 кг), Євген Вегера (понад 87 кг), Станіслав Сергійчук (81 кг).

Сергій Крівчач (перший ліворуч) виборов
Сергій Крівчач (перший ліворуч) виборов "срібло"

Нагадаємо, що через аварію українська команда прибула на місце змагань тільки в четвер пізно ввечері. І нашим спортсменам довелося демонструвати характер не тільки після цієї події, а й після травм, яких зазнали в ході змагань. Наприклад, у срібної призерки Анастасії Безатосної вибите плече й зламане ребро.