Гандбол: «Мотор» розгромив «Спортинг» в Лізі чемпіонів

Український клуб здобув другу перемогу і очолив групу.

В другому турі групового турніру гандбольної Ліги чемпіонів запорізький «Мотор» впевнено обіграв в гостях португальський «Спортинг» 31:23. Про це повідомив Укрінформ.

Перевага «Мотора» стала очевидною ще в першій половині матчу. Український чемпіон завдяки перевазі у габаритах і майстерності, та класній грі воротаря Кирєєва пішов на перерву за рахунку 15:11 на свою користь.

У другій половині гри «Мотор» довів перевагу до семи м’ячів і дуже впевнено зіграв на останніх хвилинах у захисті. Найрезультативнішими у запоріжців стали: Сорока (6), Козакевич (5), Малашинскас (4). 31:23 – перемога «Мотора», який очолив свою групу.

Наступний матч «Мотор» зіграє 1 жовтня на виїзді проти фаворита групи – французького «Монпельє».