Чемпіонат світу з велоспорту: Петер Саган втретє поспіль бере «золото» в груповій гонці

Словацький велосипедист встановлює унікальний рекорд.

В норвезькому Бергені завершився чемпіонат світу з шосейних велогонок. «Золото» в груповій гонці виборов словак Петер Саган. Про це повідомляє Укрінформ.

Кращі велогонщики планети мали проїхати 267,5 км навколо Бергена та в самому місті з одним крутим підйомом. Усі спроби піти у відрив провалилися. Зокрема, і спроба на останніх кілометрах француза Жуліана Алафіліппа.

Усе вирішилось на фінішному спринті, де Петер Саган лише на соті секунди випередив норвежця Александера Крістоффа. «Бронзу» виборов австралієць Майкл Меттьюз. Італієць Матео Трентін - четвертий. Олімпійський чемпіон Ріо-2016 Грег ван Авермат з Бельгії посів шосте місце.

Петер Саган втретє поспіль переміг у груповій гонці на чемпіонаті світу. До нього ніхто не робив нічого подібного.