Ярмоленко: Моя перша гра на

Ярмоленко: Моя перша гра на "Зігналь Ідуна Парк" - атмосфера неймовірна

Півзахисник дортмундського футбольного клубу "Боруссія" українець Андрій Ярмоленко поділився враженнями від свого першого виступу на домашньому стадіоні клубу "Зігналь Ідуна Парк".

"Моя перша гра на "Зігналь Ідуна Парк" - атмосфера неймовірна, прекрасна перемога", - написав Ярмоленко в своєму instagram

Нагадаємо, що у неділю, 17 вересня, "Боруссія" (Дортмунд) розгромила "Кельн" з рахунком 5:0 у рамках 4-го туру чемпіонату Німеччини.  Ярмоленко відзначився у кількох забитих м’ячах.

Вже на 2-й хвилині поєдинку "Боруссія" забила м’яч з подачі Ярмоленка, а під кінець першого  тайму ще один - з кутової подачі українського футболіста.

Усі забиті м’ячі: Філіп (2-а хвилина, 69), Папастатопулос (45 + 1) і Обамеянг (59 з пенальті, 60).