Хавбек

Хавбек "Олександрії" Старенький забив три м'ячі "Сталі" у чемпіонаті України

Домашньою перемогою футболістів "Олександрії" над кам'янською "Сталлю" (4:1) стартував сьогодні 9-й тур чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Три м'ячі у цій зустрічі - на 31-й, 38-й та 51-й хвилинах - забив хавбек олександрійців Олександр Старенький. У "Сталі" голом відзначився Неманья Обрадович (18), крім того, на 14-й хвилині власні ворота вразив гравець кам'янчан Богдан Михайличенко, повідомляє Укрінформ.

У суботу о 17.00 розпочнуться зустрічі "Маріуполь" - "Зірка" (Кропивницький) та "Верес" (Рівне) - "Ворскла" (Полтава). Їх транслюватимуть "Футбол 2" та "24 канал" відповідно.

17 вересня в 17.00 луганська "Зоря" в Запоріжжі приймає львівські "Карпати" ("2+2"). О 19.30 донецький "Олімпік" на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського зіграє з київським "Динамо" ("Футбол 1"), а "Чорноморець" в Одесі - з донецьким "Шахтарем" ("2+2").

Турнірне становище на цю хвилину: "Шахтар" - 21 очко (після 8-ми ігор), "Динамо" - 19 (7), "Ворскла" - 17 (8), "Олімпік" - 13 (8), "Верес" - 12 (8), "Маріуполь" - 11 (7), "Зоря" - 8 (8), "Зірка" - 8 (8), "Олександрія" - 7 (9), "Сталь" - 6 (9) , "Карпати" - 6 (8), "Чорноморець" - 4 (8).

На фото: Сергій Старенький.