Теніс: Еліна Світоліна - перша українка в ТОП-3 світового рейтингу

22-річна українська тенісистка Еліна Світоліна посіла третє місце в оновленому 11 вересня рейтингу WTA і тим самим встановила абсолютний рекорд в історії українського тенісу.

Раніше жодному з представників українського тенісу не вдавалося зайняти таку високу позицію в світових рейтингах, повідомляє btu.org.ua

Але цьогорічний сезон ще не закінчений і третя "ракетка"  світу виступить у змаганнях серії WTA Premier Mandatory в Пекіні, які стартують в кінці вересня-початку жовтня.

Нагадаємо, що на US Open-2017 у Нью-Йорку Світоліна вперше в кар'єрі виступила в 1/8 фіналу, а під час американського хардового сезону виграла змагання Premier 5 в Торонто.

"Дуже щаслива піднятися на нову сходинку своєї кар'єри. Спасибі всім моїм вболівальникам за теплі слова, які мотивують мене і додають сил! Цей неймовірний сезон триває, рухаємося далі", - написала Світоліна у своєму facebook