Дубль Ярмоленка приніс Україні перемогу над Туреччиною у відборі на чемпіонат світу

Фото
Футболісти національнї збірної України перемогли у суботу, 2 вересня, команду Туреччини (2:0) у матчі 7-го туру групового етапу відбіркового циклу чемпіонату світу-2018.
Андрей Ярмоленко (слева), Исмаил Кьойбашы

Обидва м'ячі на стадіоні "Металіст" у Харкові на 18-й та 42-й хвилинах забив Андрій Ярмоленко, повідомляє Укрінформ.

Національна збірна України з футболу обіграла збірну Туреччини - 2:0. Фото: В'ячеслав Мадієвський, Укрінформ

Поєдинок обслуговувала бригада арбітрів з Іспанії на чолі з Давидом Фернандесом Борбаланом.

В іншому матчі відбіркової групи І Фінляндія у Тампере сенсаційно обіграла одного з лідерів секстету - команду Ісландії (1:0).

Зустріч у Загребі Хорватія - Косово було перервано на 27-й хвилині за рахунку 0:0 через погодні умови.

Турнірне становище: Україна - 14 очок, Хорватія - 13, Ісландія - 13, Туреччина - 11,  Фінляндія - 4, Косово - 1.

Наступний поєдинок підопічні Андрія Шевченка проведуть у гостях проти ісландців 5 вересня.