Юлія Ткач стала срібним призером чемпіонату світу з вільної боротьби

У третій день чемпіонату світу-2017 зі спортивної боротьби у Парижі (Франція), на п'єдестал вперше піднявся представник України.

"Срібло" світової першості у середу здобула чемпіонка світу-2014 львів'янка Юлія Ткач-Остапчук, повідомляє Укрінформ.

Вихованка борцівської школи волинського міста Ковель на шляху до фіналу вагової категорії до 63 кг перемогла Ілану Кратиш з Ізраїлю (10:0), росіянку Валерію Лазінську (5:0), Хафізе Шахін з Туреччини (13:5), але у вирішальній сутичці Юлія поступилася Орхон Пуревдорж з Монголії (3:6).

У четвер, 24 серпня, борчині розіграють заключні комплекти нагород жіночого чемпіонату світу - у вагових категоріях до 48, 53, 60 та 69 кг, де Україну представлять відповідно Оксана Лівач, Ірина Гусяк,Софія Боднар та Алла Белінська.