Українські борці залишилися без медалей у перший день паризького чемпіонату світу

Чемпіонат світу зі спортивної боротьби у Парижі (Франція) розпочали представники греко-римського стилю.

Кращим серед українських борців у перший день змагань став Димітрій Тимченко, який у "малому" фіналі за "бронзу" у ваговій категорії до 98 кг поступився угорцю Балашу Кішу (1:3), посівши 5-те місце, повідомляє Укрінформ.

У фіналі олімпійский чемпіон Артур Алексанян з Вірменії переміг росіянина Мусу Євлоєва (3:1) і став триразовим чемпіоном світу. Ще одну "бронзу" завоював грузин Реваз Надарейшвілі.

Парвіз Насібов (71 кг) посів 29 місце, Євген Пишков (75 кг) - 22, Олександр Шишман (85 кг) - 17.

У другий день чемпіонату світу, 22 серпня, борці греко-римсько-римського стилю розіграють нагороди у категоріях до 59, 66, 80 та 130 кг.