«Динамо» не поїде в Маріуполь і оскаржуватиме технічну поразку в суді

«Динамо» не поїде в Маріуполь і оскаржуватиме технічну поразку в суді

Укрінформ
У київському клубі впевнені, що вони виграють справу у Міжнародному спортивному суді. 

Віце-президент «Динамо» Андрій Мадзяновський заявив, що київський клуб не поїде на матч проти «Маріуполя» і пообіцяв звернутися до Міжнародного спортивного суду в разі технічної поразки. Про це він розповів в програмі «Подробности».

«Чи поїде основний склад на матч проти «Маріуполя»? При таких умовах, які склалися на сьогоднішній день, і тих обставинах, звичайно - ні.

Закон стоїть чітко на нашому боці, і він говорить про те, що Федерація футболу України та прем'єр-ліга зобов'язані дотримуватися регламентних норм ФІФА, УЄФА в своїй діяльності. А регламент безпеки ФІФА чітко говорить про те, що рівень небезпеки проведення або безпеки проведення кожного матчу на територіях з високим ступенем ризику визначається ексклюзивно спеціальними службами кожної країни і правоохоронними органами.

Читайте також: «Маріуполь» надав письмові гарантії безпеки проведення матчу з «Динамо»

У нашому випадку в Україні таких органів є три: Міністерство внутрішніх справ, Служба безпеки України та Управління державної охорони. Всі три згадані мною структури дали на адресу «Динамо» і на адресу Федерації футболу негативні відповіді про те, що матчі в місті Маріуполі, на жаль, на даний момент проводити неможливо.

Які наслідки для клубу? Поразка. У федерації є така можливість - зарахувати нам технічну поразку, але це нас не лякає. Чому? Тому що у нас є впевненість в тому, що наші дії грунтуються виключно на законі. І ми використовуємо весь арсенал правових юридичних заходів для підтвердження своєї правоти. А саме - внесення апеляційної скарги, якщо приймуть незаконне рішення, і в кінці кінців ми змушені будемо звернутися до Міжнародного спортивного суду, де наші аргументи врахують і приймуть законне рішення», - сказав Мадзяновський.

Нагадаємо, матч чемпіонату України «Маріуполь» - «Динамо» має відбутися в неділю, 27 серпня. Початок - о 17:00.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-