Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Зірка" перемогла "Зорю", у Львові - нулі

Футболісти кропивницької "Зірки" здобули першу перемогу у чемпіонаті України серед команд Прем'єр-ліги.

У 6-му турі "Зірка" зуміла переграти луганську "Зорю" - 2:1, повідомляє Укрінформ.

На гол Артема Громова, який на 19-й хвилині закотив м'яч у порожні ворота господарів, футболісти із Кропивницького спочатку відповили влучним ударом Хішама Ель-Хамдауї, який на 20-й хвилині, поклавши корпус, зльоту результативно пробив майже з кута воротарського майданчика. На 30-й хвилині "Зірка" заробила стандарт метрах в 30-ти від воріт. Максим Драченко потужно пробив практично по центру, але Олексій Шевченко м'яч в руках не втримав. Максим Прядун кинувся добивати - йому намагався перешкодити Василь Прийма, від якого м'яч і залетів у ворота "Зорі".

У паралельному матчі "Карпати" на домашньому стадіоні "Україна" у Львові розійшлися миром з "Олександрією" - 0:0.

Результати суботніх поєдинків:

"Шахтар" (Донецьк) - "Олімпік" (Донецьк) - 2:0

голи: Факундо Феррейра (20-та хвилина), Марлос (57, з пенальті);

"Чорноморець" (Одеса) - "Верес" (Рівне) - 0:1

гол: Володимир Адамюк (90+2).

Програму 6-го туру завершать матчі полтавської "Ворскли" і "Маріуполя", київського "Динамо" та кам'янської "Сталі".

Турнірне становище: "Шахтар" - 15, очок, "Динамо" - 13, "Олімпік" - 11, "Ворскла" - 10, "Верес" - 9, "Маріуполь" - 8,  "Сталь" - 6, "Зоря" - 5, "Зірка" - 5, "Карпати" - 5, "Олександрія" - 4, "Чорноморець" - 1.