Футбол:

Футбол: "Шахтар" на класі обіграв "Олімпік" у чемпіонаті України

Футболісти донецького "Шахтаря" перемогли у суботу, 19 серпня, у Харкові земляків з "Олімпіка" (2:0) у стартовому матчі 6-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

На 20-й хвилині після подачі кутового м'яч головою забив Факундо Феррейра, а на 57-й Марлос з пенальті збільшив рахунок, повідомляє Укрінформ.

У паралельній зустрічі рівненський "Верес" на 90+2 хвилині вирвав перемогу в Одесі у "Чорноморця" - 1:0. Голом відзначився правий захисник гостей Володимир Адамюк.

У неділю програму 6-го туру завершать матчі кропивницької "Зірки" і луганської "Зорі" (початок о 17.00, транслює телеканал "Футбол 1"), львівських "Карпат" та "Олександрії" (17.00, "Уніан"), полтавської "Ворскли" і "Маріуполя" (19.30, "Футбол 1"), київського "Динамо" та кам'янської "Сталі" (19.30, "2+2").

Турнірне становище після першого ігрового дня 6-го туру: "Шахтар" - 15, очок, "Динамо" - 13, "Олімпік" - 11, "Ворскла" - 10, "Верес" - 9, "Маріуполь" - 8,  "Сталь" - 6, "Зоря" - 5, "Карпати" - 4, "Олександрія" - 3, "Зірка" - 2, "Чорноморець" - 1.