Спринтер Болт: Не так я хотів закінчити чемпіонат

Великий чемпіон завершує кар’єру без перемог.

У Лондоні завершується чемпіонат світу з легкої атлетики. Легендарний спринтер з Ямайки Усейн Болт отримав травму і не зміг фінішувати в фіналі естафети 4х100 м. Так драматично завершилась його кар'єру.

«Не так я хотів закінчити чемпіонат. Я залишив всього себе на треку. Як і завжди, хотів зробити все можливе. Завтра (13 серпня – Укрінформ) я обов'язково буду на стадіоні. Я прийду попрощатися», - заявив Болт для NBCSports.

Один з фаворитів естафети – Ямайка, таким чином, залишилася без медалей, а Болт так і не зумів піти на переможній хвилі. На 100 м він фінішував третім, а в естафеті взагалі не завершив забіг. На останньому етапі ямаєць намагався наздогнати лідерів зі США і Великобританії, але отримав травму і не зміг фінішувати.

Нагадаємо, що цей естафетний фінал був останнім в кар'єрі для Болта, який прийняв рішення завершити активні виступи. Сьогодні на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні відбудуться останні змагання.