ЧС з легкої атлетики: Гетлін сенсаційно виграв стометрівку, Болт лише третій

Великий Усейн Болт програв останній забіг в кар’єрі.

В Лондоні триває чемпіонат світу з легкої атлетики. В другий день змагань розіграли чотири комплекти нагород. Про це повідомляє Укрінформ.

Головною подією вечора став фінал на 100 м у чоловіків. Це був останній особистий фінал в кар’єрі легендарного Усейна Болта з Ямайки. І він його програв. При цьому новим чемпіоном світу сенсаційно став американець Джастін Гетлін, хоча усі ставили на іншого спринтера зі США Крістіана Коулмена.

Втім, переміг у забігу саме Гетлін, який фантастично набіг на фініш і показав 9.92. Коулмен пробіг за 9.94 і виборов «срібло». У Болта 9.95 і лише «бронза».

Чемпіонам світу в інших видах стали: Андрюс Гуджюс з Литви переміг у метанні диску (встановив персональний рекорд 69.21 м), Алмаз Айяна з Ефіопії фінішувала першою на дистанції 10 000 м (показала кращий результат сезону у світ 30.16,32), а у стрибках у довжину серед чоловіків «золото» здобув Луво Маньонга з ПАР (кращий стрибок на 8.48 м).