«Барселона» обіграла «Реал» і стала переможцем комерційної Ліги чемпіонів

Команда Мессі обіграла «Реал», який грав без Роналду.

Іспанська «Барселона» стала переможцем International Champions Cup в США. Це престижний турнір провідних клубів світу, комерційний аналог Ліги чемпіонів. У заключному матчі «Барса» обіграла мадридський «Реал» 3:2. Про це повідомляє Укрінформ.

В поєдинку, який відбувся в Майамі, «Барселона» була попереду 2:0 вже на 7-й хвилині. Відзначились Мессі і Ракітич. Втім «Реал» ще до перерви зрівняв рахунок. Голи в активі Ковачича і Асенсіо. Переможний м’яч забив Піке на початку другого тайму. Зауважимо, що за «Реал» не грав Роналду.

«Барселона» посіла перше місце, набравши 9 очок. Каталонці випередили «Манчестер Сіті» (6), «Манчестер Юнайтед» (5), «Рому» (4), «Ювентус» (3), «Тоттенхем» (3), «ПСЖ» (2) і «Реал» (1 очко), який фінішував на останньому, 8-му місці. У заключному матчі турніру в США «Рома» зустрінеться з «Ювентусом».