Тренер «Олександрії»: Вдома повинні забивати

Володимир Шаран задоволений тим, як його команда зіграла в захисті.

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував нічию з румунською «Астрою» (0:0) в кваліфікаційному матчі Ліги Європи. Про це він розповів офіційному сайту «Олександрії».

«Була важка і рівна гра. Було трохи гольових моментів. У першому таймі ми володіли невеликою перевагою, а після перерви гра була більш рівною.

Після вилучення Басова вже більше гостроти було біля наших воріт, але суперник створив тільки один хороший шанс забити.

Вдячний гравцям за самовіддачу, за організовану і дисципліновану гру в обороні. Вдячний нашим уболівальникам, які приїхали нас підтримати, і керівництву клубу. Рахунок 0:0 - слизький результат. Вдома в першу чергу потрібно буде забивати», - сказав Шаран.

Нагадаємо, «Олександрія» в меншості зуміла відстояти нічию 0:0 в першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти румунської «Астри». Матч-відповідь 3 серпня в Олександрії.