"Мюнхен 1860" вперше гратиме в третьому дивізіоні

"Мюнхен 1860" вперше в своїй історії вилетів в третій дивізіон німецького футболу.

У стикових матчах за право грати у другій Бундеслізі "Мюнхен 1860" програв ФК "Ян Регенсбург". Про це повідомляє ua-football

Після першого матчу, який завершився внічию 1:1, шанси мюнхенців в домашньому поєдинку котирувалися вище. Однак "Регенсбург" забив на "Альянц Арені" два голи ще в першому таймі, після чого впевнено відбивався від атак господарів поля.

У другому таймі, незадоволені грою своїх улюбленців, уболівальники влаштували безлади на трибунах (на матчі були присутні понад 62 тис. чоловік), біля трибун з'явилася поліція, матч кілька разів переривався, але "Мюнхен" так і не зміг забити.

У підсумку, перегравши більше 15 хвилин, команди так і закінчили з рахунком 0:2 на користь "Регенсбурга", який і пробився в другу Бундеслігу.