«Арсенал» здобув Кубок Англії

У фіналі «каноніри» обіграли «Челсі» 2:1.

Лондонський «Арсенал» став володарем Кубка Англії. У фінальному матчі на знаменитому стадіоні «Уемблі» команда Арсена Венгера здолала чинного чемпіона англійської Прем’єр-ліги «Челсі» 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

У першому таймі «Арсенал» вивів вперед Алексіс Санчес. Після перерви «Челсі» залишився вдесятьох після вилучення Віктора Мозеса. Однак, Дієго Коста зумів зрівняти рахунок. Вирішальної стала 79-а хвилина. Олів’є Жиру зробив чудову передачу на Арона Ремзі і той приніс «Арсеналу» перемогу та престижний трофей.

Таким чином, «Челсі» не зумів зробити цього сезону золотий дубль. Натомість, «Арсенал» цією перемогою компенсував невдачу в чемпіонаті. Це 13-й Кубок Англії в історії «Арсеналу». Більше «канонірів» ніхто цей трофей не вигравав.