На Банковій обговорили підготовку до проведення в Україні матчів Ліги чемпіонів

На Банковій обговорили підготовку до проведення в Україні матчів Ліги чемпіонів

Укрінформ
Під головуванням глави АПУ Ігоря Райніна відбулося засідання оргкомітету з підготовки та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017-2018 років.

Про це повідомляє прес-служба глави держави. 

За словами віце-президента Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Григорія Суркіса, експерти УЄФА назвали низку першочергових кроків, які мають бути вирішені, зокрема, до жовтня 2017 року на НСК «Олімпійському» мають бути проведені необхідні роботи для підготовки стадіону до матчів. Нині рахунки спортивного комплексу за рішенням суду заарештовані через борги з 2012 року.

У свою чергу, Райнін наголосив, що центральна арена країни має бути в належному стані. Він звернувся з проханням до голови бюджетного комітету ВР, президента Федерації футболу Андрія Павелка та голови комітету з питань спорту ВР Артура Палатного, міністра молоді і спорту Ігоря Жданова, міністра фінансів Олександра Данилюка та міністра юстиції Павла Петренка запропонувати до середини червня механізми розв’язання проблем, пов’язаних із функціонуванням НСК «Олімпійський».

Особливу увагу учасники засідання приділили питанню безпеки. За результатами перевірки фахівці УЄФА щодо належного забезпечення охорони на НСК «Олімпійському» було наголошено на необхідності покращення роботи служби безпеки, зокрема посилити заходи для недопущення можливості вчинення терактів, удосконалити механізми огляду глядачів перед матчем, провести професійну підготовку стюардів, забезпечити передачу фото- та відеоматеріалів правопорушень до правоохоронних органів та створити ефективну систему недопущення порушників на стадіон тощо.

Серед першочергових вимог УЄФА також розробка плану транспортного сполучення між аеропортами і центром Києва на час проведення фінальних матчів, забезпечення готелями належного рівня.

Райнін запропонував у червні провести наступне засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні Ліги чемпіонів 2018 року з футболу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-