ЧС з хокею: після поразки від Франції фіни програли й чехам

Хокеїсти збірної Фінляндії програли у понеділок в серії булітів команді Чехії - 3:4 (3:0, 0:0, 0:3) у матчі 3-го туру чемпіонату світу з хокею з шайбою, що триває у Німеччині та Франції.

Шайби на "АккорОтель Арені" у Парижі в основний час закинули: Валттері Філппула (1-а хвилина), Топі Яакола (3), Вілле Лаюнен (14) - у фінів; Роман Горак (48), Радко Гудас (58) і Ян Ковар (59) - у чехів, повідомляє Укрінформ.

Таким чином, фіни не змогли реабілітуватися за вчорашню сенсаційну поразку від французів (1:5).

У паралельному матчі на  "Ланксесс-Арені" у Кельні збірна США обіграла Швецію - 4:3 (2:3, 1:0, 1:0).

Клейтон Келлер (4), Джонні Годро (19, 23), Джей Ті Комфер (52) - Еліас Ліндгольм (3, 14), Віктор Гедман (19).

Раніше у понеділок на ЧС пройшли ще дві зустрічі. Білоруси зазнали вже третьої поспіль поразки. Цього разу команда, яку тренує канадець Дейв Льюїс поступилася його співвітчизникам - 0:6 (0:1, 0:2, 0:3).

Дві шайби у ворота Михайла Карнаухова (на 26-й та 36-й хвилинах) закинув форвард клубу "Колорадо Евеланш", чемпіон світу 2015 року Нейт Маккіннон. Це вже його п'ятий гол у трьох матчах.

У складі збірної Канади також відзначилися Брейден Пойнт (6, 55), Джефф Скіннер (48) та Клод Жиру (51).

Росіяни  обіграли господарів льоду команду Німеччини - 6:3 (3:0, 2:0, 1:3).

Шайби: Вадим Шипачов (2, 18), Іван Проворов (19), Микита Гусєв (32), Микита Кучеров (36, 52) - Брукс Мацек (46), Філіп Гогулла (49) і Фредерік Тіффельс (60).

Турнірне становище:

група А -  Росія - 8 очок, Латвія - 6, США - 6, Швеція - 4, Німеччина - 3, Словаччина - 2, Італія - 1, Данія - 0.

група B - Канада - 9 очок, Швейцарія - 5, Чехія - 5,  Франція - 3, Фінляндія - 4, Норвегія - 3,  Словенія - 1, Білорусь - 0.

У вівторок, 9 травня, на чемпіонаті відбудуться матчі Італія - Латвія, Словенія - Норвегія, Словаччина - Данія та Швейцарія - Франція.

Нагадаємо, груповий турнір ЧС проходить в одне коло. Команди, що посядуть перші чотири місця, вийдуть до плей-офф.