«Арсенал» переміг «Манчестер Юнайтед» 2:0

Арсен Венгер вперше обіграв Жозе Моурінью.

В центральному матчі європейського футбольного вік-енду лондонський «Арсенал» обіграв «Манчестер Юнайтед» 2:0. Про це повідомляє Укрінформ.

Доля поєдинку на лондонській арені «Емірейтс» вирішилась в другому таймі протягом трьох хвилин. Спочатку Граніт Джака пробивав метрів з тридцяти, а Андер Еррера спиною закинув м'яч у ворота Давіда Де Хеа по недосяжній для іспанця траєкторії. А потім Алекс Окслейд-Чемберлен класно подав з флангу, а Данні Уелбек влучно вдарив головою під поперечину.

Ця перемога стала для Арсена Венгера першою над Жозе Моурінью в англійській Прем’єр-лізі (АПЛ). Також  «МЮ» сьогодні перервав серію з 25 матчів без поразок в чемпіонаті.

Тепер «Арсенал» має 53 очки, зігравши при цьому 34 матчі. У «МЮ» на два очки більше, але провела команда Моурінью 35 поєдинків. Після цього туру відставання «Арсеналу» від топ-четвірки становить шість очок, а «МЮ» - чотири.