«Будівельник» вийшов вперед у фінальній серії баскетбольної Суперліги

Кияни перемогли у Южному і ведуть в серії 2:1.

Київський «Будівельник» обіграв у третьому матчі фінальної серії баскетбольної Суперліги «Хімік» з Южного 74:67. Про це повідомляє Укрінформ.

Кияни, насамперед, зусиллями Ді Джей Стефенса, який набрав 16 очок, виграли першу половину матчу. Після перерви «Хімік» наздогнав гостей, але в четвертій чверті команда з Южного дуже слабко зіграла в атаці, набравши лише 8 очок, і в результаті програла ключовий поєдинок серії.

Найрезультативніші у «Будівельнику»: Стефенс (25 очок+6 підбирань), Філдз (13 очок), Анісімов (11 очок+3 перехвати), Отверченко (8 очок). Кращими у складі «Хіміка» були: Сміт (26 очок+5 підбирань), Конєв (13 очок+6 підбирань), Петров (5 очки+11 підбирань), Лав (9 очок).

Четверта гра фінальної серії відбудеться 6 травня в Южному. До чемпіонства  «Будівельнику» залишилась одна перемога.