"Будівельник" переміг "Хімік" і зрівняв рахунок у фінальній серії ЧУ

Баскетболісти київського "Будівельника" перемогли в понеділок на паркеті столичного Палацу спорту южненський "Хімік", зрівнявши рахунок у фінальній серії чемпіонату країни до трьох перемог (1-1).

Сьогоднішній матч завершився з результатом 71:64 (17:17, 20:17, 8:16, 26:14) на користь киян, повідомляє Укрінформ.

Кияни були попереду на початку матчу, втім «Хімік» не лише догнав господарів, але й вийшов вперед у третій чверті. В останній чверті кілька влучних триочкових допомогли «Будівельнику» знову повести в рахунку. Лідери киян Генрі Дугат та Михайло Анісімов на останніх хвилинах забезпечили господарям комфортну перевагу і перемогу.

Найрезультативніші у «Будівельнику»: Анісімов (17 очок+9 підбирань+5 передач), Отверченко (16 очок), Дугат (12 очок+6 передач). Кращими у складі «Хіміка» були:  Сміт (17 очок+5 передач), Петров (15 очки+8 підбирань), Лав (13 очок+4 підбирань).

Третя гра відбудеться в Южному 4 травня.