Ліга чемпіонів:

Ліга чемпіонів: "Реал" розгромив "Атлетико"

Перший півфінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА, в якому чинний володар титулу "Реал" на домашній арені "Сантьяго Бернабеу" приймав інший мадридський клуб "Атлетико", завершився хет-триком Кріштіану Роналду - 3:0.

Голеадор "вершкових" відзначився на 10-й, 73-й і 86-й хвилинах, повідомляє Укрінформ.

У дебюті зустрічі після подачі Серхіо Рамоса м'яч відскочив до Каземіро, який ударом від землі відпасував до лінії воротарського на Роналду - португалець вистрибнув вище Стефана Савича і ударом головою відкрив рахунок. У середині другого тайму Кріштіану потужним ударом зробив дубль, а перед фінальним свистком оформив хет-трик, забивши сьомий м'яч в останніх трьох матчах Ліги чемпіонів.

Гра у відповідь відбудеться 10 травня на "Вісенте Кальдерон" у Мадриді.

Друга півфінальна пара Ліги чемпіонів УЄФА "Монако" - "Ювентус" перший матч зіграє в середу, 3 травня.