"Олімпік" здобув вольову перемогу над "Ворсклою" у чемпіонаті України

Футболісти донецького "Олімпіка" з рахунком 3:2 обіграли у суботу полтавську "Ворсклу" у стартовому поєдинку 21-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

М'ячі в Полтаві забили: Моха (65-та хвилина), Дмитро Гришко (69) і Іван Матяж (72) - у донеччан; Дмитро Хльобас (21) та Артур Загорулько (60) - у ворсклян, повідомляє Укрінформ.

Дякуючи вольовій перемозі у цій зустрічі, по ходу якої "Олімпік" програвав 0:2, донеччани набрали 32 очки і зміцнили своє становище у верхній частині турнірної таблиці. "Ворскла" ж втратила всі шанси на потрапляння до першої шістки.

У паралельній грі "Чорноморець" в Одесі поступився "Сталі" з Кам'янського - 0:1. Гол на рахунку Дениса Васіна (24-та хвилина).

У суботніх матчах також зійдуться "Олександрія" та "Дніпро" (початок о 17.00, покаже телеканал "Футбол 2"), львівські "Карпати" і луцька "Волинь" (17.00, "2+2").

До недільної програми туру увійшли поєдинки кропивницької "Зірки" і київського "Динамо" (14.00, "Футбол 1"), луганської "Зорі" і донецького "Шахтаря" (19.30, "2+2").

Турнірне становище: "Шахтар" - 56 очок, "Динамо" - 43, "Зоря" - 37, "Олександрія" - 32, "Олімпік" - 32, "Чорноморець" - 27, "Ворскла" - 23, "Сталь" - 21, "Зірка" - 19, "Волинь" - 10, "Дніпро" - 8, "Карпати" - 8.