Малиновський потрапив до команди тижня Ліги Європи УЄФА

Український футбольний півзахисник бельгійського "Гента" Руслан Малиновський увійшов до команди тижня Ліги Європи УЄФА за підсумками перших матчів 1/8 фіналу.

Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, українець став автором, мабуть, найкрасивішого гола тижня.

Команда тижня ЛЄ:

воротар - Янн Зоммер ("Боруссія", Менхенгладбах);

захисники - Мальйо ("Сельта"), Урош Спаїч ("Андерлехт"), Людвіг Аугустінссон ("Копенгаген");

півзахисники - Алехандро Посуело ("Генк"), Генріх Мхітарян ("Манчестер Юнайтед"), Корентен Толіссо ("Ліон"), Руслан Малиновський ("Генк");

нападаючі - Венсан Абубакар ("Бешикташ"), Мбвана Саматта ("Генк"), Олександр Ляказетт ("Ліон").

Як повідомлялося раніше, Малиновський також претендує на звання "Гравця тижня" Ліги Європи.

Нагадаємо, у виїзному матчі 1/8 фіналу ЛЄ Малиновський став автором голу й результативної передачі, які допомогли його команді здобути  перемогу з великим рахунком над іншим представником Бельгії "Гентом" (5:2).

Малиновський відкрив рахунок зі штрафного на 21-й хвилині, а через 12 хвилин після точного пасу вихованця житомирського футболу з кутового Омар Коллі забив другий м'яч.