Франція захистила титул на домашньому ЧС-2017 з гандболу

Збірна Франції стала переможцем XXV чемпіонату світу з гандболу серед чоловічих команд, який приймали "триколірні".

У фіналі світової першості французи в недільному матчі на "АккорХотелс Арені" в Парижі з рахунком 33:26 (18:17) здобули перемогу над збірною Норвегії, відстоявши звання чемпіонів світу, повідомляє Укрінформ.

Бронзові медалі виграла збірна Словенії, яка у поєдинку за 3-тє місце днем ​​раніше здобула вольову перемогу над гандболістами Хорватії - 31:30 (13:18).

Відзначимо, що норвежці вперше зійшли на п'єдестал світового Мундіалю.

Наступний чоловічий чемпіонат світу з гандболу у 2019 році прийматимуть Данія і Німеччина.

Нагадаємо, збірна України не змогла кваліфікуватися на нинішній чемпіонат світу, посівши друге місце у турнірі 3-ї відбіркової групи, де "синьо-жовті" виступали з командами Латвії, Греції та Кіпру.