"Шахтар" розгромив "Коньяспор" і має максимальну кількість очок у групі ЛЄ

Футболісти донецького "Шахтаря" у чудовому стилі обіграли турецький "Коньяспор" у поєдинку 5-го туру групового раунду Ліги Європи УЄФА - 4:0.

Гірники досягли абсолютрого результату у 5-ти матчах групи Н - 15 очок, різниця голів - 17:3, повідомляє Укрінформ.

Перший м'яч у цій грі на 10-й хвилині відправив у свої ворота захисник гостей Абдулкерім Бардакчі після прострілу хавбека "гірників" Бернарда, який на 74-й хвилині відзначився і власним голом. Крім того, у "Шахтаря" забивали Дентіньйо (36) та Едуардо (66).

На матчі працювала шотландська бригада суддів на чолі з Кевіном Кленсі. В іншій зустрічі квартету Н бельгійський "Гент" і португальська "Брага"  зіграли внічию - 2:2.

Становище у групі після 5-ти турів: "Шахтар" - 15 очок, "Брага" - 6, "Гент" - 5, "Коньяспор" - 1.