"Карпати" продовжили безвиграшну серію у Прем'єр-лізі

Черговий, 9-й тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги завершився вольовою перемогою "Олександрії" над львівськими "Карпатами" (3:2) і одеською нічиєю "Черноморця" та "Дніпра" (0:0).

"Карпати" в Олександрії двічі вели в рахунку після голів Павла Ксьонза, який відзначився на 9-й хвилині, та Амбросія Чачуа (45). Однак, пропустивши після ударів господарів Андрія Запорожана (13, з пенальті), Віталія Пономаря (71) та Дмитра Леонова (74), львів'яни продовжили свою безвиграшну серію до восьми матчів, повідомляє Укрінформ.

Результати решти поєдинків 9-го туру:

"Олімпік " (Донецьк) - "Динамо" (Київ) - 0:4

голи: Віктор Циганков (8-ма хвилина), Жуніор Мораес (26, з пенальті), Дерліс Гонсалес (59), Валерій Федорчук (78);

"Шахтар" (Донецьк) - "Волинь" (Луцьк) - 3:0

голи: Артем Кичак (41 - автогол), Іван Ордець (60), Андрій Борячук (78);

"Зоря" (Луганськ) - "Ворскла" (Полтава) - 2:1

голи: Желько Любенович (41), Пауліньйо (83) - Олексій Дитятьєв (90+4);

"Зірка" (Кропивницький) - "Сталь" (Кам'янське) - 0:0.

Турнірне становище команд: "Шахтар" - 25 очок, "Зоря" - 20, "Динамо" - 19, "Чорноморець" - 14, "Олександрія" - 13, "Олімпік" - 13, "Ворскла" - 12, "Дніпро" - 9, "Зірка" - 8, "Сталь" - 7, "Волинь" - 5, "Карпати" - мінус 1.

Львівська команда позбавлена 6-ти турнірних очок згідно з рішенням ДК ФІФА від 04.03.2016 року