Росія програла Канаді в півфіналі Кубка світу з хокею

Збірна Росії програла Канаді півфінальний матч Кубка світу з хокею з рахунком 3:5.

Канадці завдали по воротах росіян, які захищав Сергій Бобровський, 47 кидків; росіяни по воротах Кері Прайс - 34, повідомляє "Медуза".

Рахунок в матчі був відкритий в першому періоді - Сідні Кросбі зумів відібрати шайбу у захисника Дмитра Куликова та переграти Сергія Бобровського.

У другому періоді канадці більше атакували, але росіяни зрівняли рахунок і навіть вирвалися вперед - за рахунок кидків Микити Кучерова та Євгенія Кузнєцова. Далі забивали канадці - двічі Бред Маршанд, по одному разу - Корі Перрі та Джон Таварес. На останніх секундах росіяни зняли воротаря і змогли відіграти одну шайбу - її закинув Артемій Панарін.

Збірна Канади вважається фаворитом турніру. У фіналі вона зіграє проти переможця пари Швеція - збірна Європи. Цей матч відбудеться ввечері 25 вересня.

Фінал Кубка світу буде складатися з принаймні двох матчів - Кубок світу отримає той, хто першим здобуде дві перемоги.