"Олімпік" переграв "Зірку" у чемпіонаті України

Футболісти донецького "Олімпіка" здобули у Києві перемогу над "Зіркою" з Кропивницького (4:2) у 3-у турі чемпіонату України серед клубів Премьєр-лиги.

Голи: Іван Матяж (53-я хвилина), Сергій Шестаков (59), Антон Поступаленко (73) та Ілля Корнєв (87) - у донеччан; Владислав Лупашко (69) та Ігор Загальський (90+3) - у "Зірки", повідомляє Укрінформ.

У неділю також будуть зіграні три заключні поєдинки туру:

"Ворскла" (Полтава) - "Карпати" (Львів). Початок 19.30. Транслює телеканал "Футбол 2"

"Шахтар" (Донецьк) - "Олександрія". 19.30. "Футбол 1"

"Зоря" (Луганськ) - "Чорноморець" (Одеса). 19.30. "2+2".

Розпочався 3-й тур у суботу. Київське "Динамо" у нелегкому матчі здолало "Дніпро"  - 1:0. М'яч на НСК "Олімпійський" забив Жуніор Мораес (63-тя хвилина).

"Сталь" з Кам'янского з таким же рахунком обіграла луцьку "Волинь". На 12-й хвилині відзначився голландський легіонер "Сталі" Бой Деул.

На 88-й хвилині з поля вилучений захисник "Волині" Артем Шабанов.

"Динамо" має 9 очок, "Шахтар" - 6, "Дніпро", "Зоря", "Олімпік" та "Сталь" - по 4,  "Ворскла" та "Олександрія" - по 3. У "Зірки" і "Волині" - по 1 пункту, 0 очок у "Чорноморця", мінус 3 - у "Карпат".