Борці з допінгом вимагають усунення Росії від Олімпіади

Борці з допінгом вимагають усунення Росії від Олімпіади

1421
Ukrinform
Американські та канадські борці з допінгом закликають Міжнародний олімпійський комітет (МОК) усунути російських спортсменів від участі в літніх Олімпійських іграх.

Як повідомляє Радіо Свобода.

Про це йдеться в листі на адресу президента МОК Томаса Баха, підготовленому за кілька днів до оприлюднення доповіді канадського адвоката Річарда Макларена щодо допінгу в російському спорті.

Доповідь Макларена, оприлюднення якої очікується 18 липня, має деталізувати звинувачення щодо поширеного й підтримуваного російською державою вживання допінгу.

Раніше в липні Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій вирішила, що Всеросійська федерація легкої атлетики не виконала критеріїв, необхідних для поновлення її повноважень в асоціації, відтак російські легкоатлети не отримали права брати участь в Олімпійських іграх 2016 року, що мають відбутися в Ріо-де-Жанейро у Бразилії.

З цього рішення є персональний виняток – російська стрибунка в довжину Дарія Клішина, яка з 2013 року живе й тренується в США і змогла довести, що непричетна до вживання заборонених препаратів.

Олімпійські ігри стартують у бразильському Ріо-де-Жанейро 5 серпня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-