Україна - у трійці кращих на чемпіонаті Європи з радіоспорту

З 2 по 7 липня столиця Норвегії приймала континентальний чемпіонат з радіоспорту. У спортивній радіопеленгації змагалися 93 юні спортсмени з 11-ти країн Європи.

За підсумками Євро українська збірна посіла в Осло третє місце у загальнокомандному заліку, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту.

"У "полюванні на лисиць", як ще називають радіопеленгацію, команди українських юнаків здобули дві бронзових нагороди - у категоріях 14 та 16 років. Дівоча команда українок (16 років) не відстала від співвітчизників і також замкнула трійку лідерів", - зазначили у прес-службі.

В особистому заліку призерами чемпіонату Європи стали спортсменка з Вінниччини Жанна Бадік ("срібло") та киянин Федір Карпович, який виборов бронзову нагороду.