Швейцарія - Польща. Текстова трансляція

Оновлено
Онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу чемпіонату Європи з між національними збірними Швейцарії і Польщі.

Швейцарія - Польща

1:1 (по пенальті - 4:5)

! Польща перемагає в серії одинадцятиметрових завдяки майстерності та врівноваженості своєї п’ятірки пенальтистів. А от у швейцарців схибив один з найкращих гравців на полі – Джака. В цілому обидві команди були гідні перемоги. На боці Польщі – класний перший тайм, на боці Швейцарії – диво-гол Шакірі, моменти у додатковий час і краща статистика. Команда Петковича більше била по воротам (28:20), більше володіла м’ячем (56% на 44%), більше віддала точних передач (85% на 80%). Втім, у чвертьфінал пройшли поляки з чим їх і вітаємо.

Матч завершено. Збірна Польщі перемогла команду швейцарію у серії післяматчевих 11-метрових і вийшла до чвертьфіналу Євро-2016.

Серію пенальті розпочинає Швейцарія.

120 - Ігровий час матчу завершено. Команди виконають серію 11-метрових ударів. Вперше на Євро-2016.

118 - Удар Дердійока за блокирований.

117 - За зрив контратаки жовту картку отримав Йоан Джуру.

116 - Швейцарці заробили кутовий з правого флангу - Левандовський вибив.

! Польща ніколи не пробивала післяматчеві пенальті на великих турнірах. А як їх у 1/8 фіналу великого турніру пробивають швейцарці - ми всі маємо пам`ятати. На ЧС-2006 Україна обіграла в серії пенальті саме Швейцарію.

113 - Сейв Лукаша Фабьянського після удаго руговою з близької відстані Ерені Дердійока.

! Поляки мають втомлений вигляд. Натомість суперники тиснуть і цілком здатні вирішити усе ще до серії пенальті. Той же Шакірі взагалі робить із захисниками все, що хоче.

111 - Кілька порушень швейцарців протягом однієї хвилини. А жовту картку рефері показав поляку Міхалу Паздану.

110 - Ще один кутовий поблизу польських воріт.

109 - Швейцарці виконають другий кутовий поспіль. Удару по воротах немає.

106 - Розпочався другий екстра-тайм. Удар Сеферовича поляки заблокували.

! Схоже, справжній скінчився. Команди пильнують один одного і подумки вже в серії пенальті. Хіба що ми станемо свідками ще одного божевільного удару. Цього разу, скажімо, від Левандовськи…

105+1 - Завершився перший екстра-тайм.

105 - Арбітр додав 1 хвилину до третього тайму.

104 - Славомир Пешко вийшов замість Каміля Гросицького.

101 - Томаш Йодловець замінив Кжиштофа Мончинського.

! Зараз на перший план виходить фізична готовність та чиста майстерність. І тут, схоже, перевага на боці Швейцарії. Принаймні, м’яч у команди Петковича тримається краще. Між іншим, до голу Шакірі поляки не пропускали 456 хвилин. Непогана серія, але і вона скінчилась.

97 - Удар Гросицького заблокували. Збірна Польщі атакує, але поки не дуже небезпечно.

96 - Шакірі пробив не поцілив у площину воріт.

95 - Схоже, поляки не можуть оговтатися від пропущеного м'яча. Швейцарці володіють ініціативою.

92 - Швейцарці здобули право на штрафний.

91 - Розпоався перший екстра-тайм.

! Закономірний результат. Польща занадто рано почала грати на відбій. А от у Швейцарії є такий майстер як Шакірі. У поляків є заміни в запасі, тому вони здатні і додавити суперника. До речі, Шакірі став другим гравцем який забивав бісіклетою на Євро. До нього це вдалося нинішньому тренеру збірної Італії Антоніо Конте в 2000 році.

90+4 - Основний час матчу закінчено. На команди, як мінімум, чекають два екстар-тайми по 15 хвилин.

90+2 - Йоан Джуру порушив правила у метрах 28-ми від воріт. Стандарт не завдав будь-яких загроз швейцарцям.

90 - Суддя компенсував 4 хвилини.

88 - Поляки намагаються пожвавити гру. Після поджачі кутового Міхал Паздан пробив вище воріт.

82 - ГООООООЛ!!! Швейцарія зрівнює рівновагу. Шакірі ударом ударом через себе (бісиклетою) з лінії штрафного майданчика повернув надію швейцарцям на вихід до чвертьфіналу. Чи не найкращий гол на Євро-2016.

81 - Другий кутовий поспіль у виконанні швейцарців.

79 - Швейцарці люто атакують. Після удару Сеферовича м'яч потрапив в каркас воріт.

77 - Фернандес замінив Бехрамі.

76 - Левандовський не влучив у площину воріт.

74 - Шакірі подав кутовий - Шер пробив повз ворота.

! Швейцарці зобов’язані вже йти ва-банк. На останніх хвилинах їм може забракнути простору біля польських воріт. Команда Навалки вже захищається в дев’ять гравців.

73 - Сейв Фабяньского, який у стрибку потягнув м'яч з лівої "дев'ятки" після удару Родрігеса..

72 - Ліхтштайнер спровокував порушення проти себе у метрах 25-ти від воріт поляків.

70 - Ерен Дердійок замінив Адміра Мехмеді.

68 - Брель Емболо врізався у Лукаша Фабяньского, якому надали допомогу лікарі.

64 - Швейцарці намагаються створити полякам проблеми на флангах, але банальні навіси у штрафний майданчик ні до чого путнього не призводять.

58 - У швейцарців заміна: Брель Емболо вийшов замість Джемайлі.

58 - Енджейчик у свою чергу також отримав "гірчичник".

! До речі, всі матчі, в яких забивав Блащиковськи, поляки виграли. Він забив за "Кадру" 17 голів і в цих 17 матчах вони перемогли.

56 - Перша жовта картка у матчі. Шер отримав попередження за грубу гру проти Левандовського, який після того у повітрі зробив сальто.

! Попри побоювання, у нас веселий і видовищний. Атака на атаку. Наразі поляки ближчі аби подвоїти перевагу.

54 - Блащиковський мав збільшувати перевагу поляків!. М'яч вийшов на кутовий.

51 - Шакірі пробив по воротах.

50 - Стрімка атака поляків - удар Левандовського у ближню "дев'ятку" парирував Соммер.

46 - Швейцарці потужно розпочали після перерви - після кутового поляки ледве винесли м'яч із власного воротарського майданчика.

Швейцарія розпочала другий тайм із центра поля.

! Змістовний і багатий на події тайм. Команди грають якісно: 87% точних передач у швейцарців, 86% у поляків. При цьому достатньо ударів та гостроти. Партнери зробили усе, аби Блащиковськи залишалось просто поцілити у ворота. Це його вже другий гол на Євро-2016. Після перерви Польща отримає можливість грати на контратаках. А це шанс для Левандовськи та Міліка.

ПЕРЕРВА.

45+3 - Лунає свисток про закінчення першого тайму.

45 - Арбітр компенсував1 хвилину.

44 - Ліхтштайнер отримав травму і лежить на газоні

42 - Удари Бехрамі та Мехмеді блокували польські оборонці.

39 - ГООООООООЛ!!! Поляки відкрили рахунок - Блащиковський забив м'яч з подачі Гросицького. Швейцарці захопилися атакою...

35 - Після кутового міг відзначитися Шер! Перший по-справжньому небезпечний момент у виконанні збірної Швейцарії. Шер пробив метрів з 11-ти, але воротар намертво фіксує м'яч.

33 - Мілік не поцілив у площину воріт Швейцарії.

31 - Левандовський із центра поля вивів на ударну позицію між двох захисників Гросицького, який пробив вище воріт.

29 - Мілік виконав кутовий, а Крихов'як головою пробив повз ворота.

! Поляки ще на цьому Євро не пропускали. Швейцарці пропускали лише з пенальті у матчі з румунами. Тобто з гри також їм не забивали. Отже маємо наразі матч двох "сухих" команд.

25 - Бригада медиків надала допомогу Якубу Блащиковському.

! До речі, Польша та Швейцарія перші команди на Євро, що грають спеціальним м’ячем, який розробили для плей-офф і фіналу турніру.

23 - Джамайлі після кутового у виконанні Родрігеса пробив повз ворота. Удар Блеріма головою метрів з десяти - вище воріт.

! Минуло 20 хвилин, а у швейцарців й досі цілі футболки. Вочевидь, компанія оперативно відреагувала на неподобство в останньому матчі збірної Швейцарії в групі.

20 - Блащиковський подав кутовий. Мончиньский не влучив у ворота. Нічого небезпечного.

19 - Розіграти кутовий небезпечно у поляків не вийшло. Удар Міліка швейцарці блокували.

13 - Левандовський з лівого флангу пробив дуже неточно.

! Швейцарці швидко прийшли до тями після стартового наступу поляків. Вони вже більше контролюють м’яч і грають гостріше на флангах.

10 - Джемайлі з гострого кута не поцілив у площину польських воріт.

6 - Збірна Польщі притиснула суперника до воріт. Глік б'є по воротах - удар заблокований. Мілік невдовзі пробив головою - прямо в руки воротарю.

3 - Багатоходова атака поляків, але Левандовський "заліз" в офсайд.

! Кращий нападник Польщі Левандовський не забиває за збірну вже 523 хвилини! До речі, на чемпіонатах Європи він взагалі ще не забивав, хоча провів на турнірах вже 5 матчів.

1 - Аркадіуш Мілік міг стати автором найшвидшого голу на Євро-2016, але пробив вище воріт. Перенервували номінальні господарі матчу швейцарці. Дуже небезпений момент на першій хвилині!

Пролунав стартовий свисток!  Поляки розіграли м'яч у центрі.

Пролунали державні гімни Польщі та Швейцарії.

***************

25 червня 2016 року. Сент-Етьєн (ія). Стадіон "Жоффруа Гішар". Початок матчу о 16.00. Температура повітря +22 С.

Ласкаво просимо до міста Сент-Етьєн на поєдинок 1/8 фіналу XV чемпіонату Європи з , в якому зустрічаються збірні Швейцарії та Польщі.

Стартові склади.

ШВЕЙЦАРІЯ - Ян Соммер, Стефан Ліхтштайнер, Харіс Сеферович, Граніт Джака, Валон Бехрамі, Рікардо Родрігес, Блерім Джемайлі, Адмір Мехмеді, Йоан Джуру, Фабіан Шер, Джердан Шакірі.

Головний тренер - Владимир Петкович.

ПОЛЬЩА - Лукаш Фабьянський, Міхал Паздан, Артур Енджейчик, Кжиштоф Мончинський, Каміль Гросицький, Аркадіуш Мілік, Роберт Левандовський, Гжегож Крихов'як, Каміль Глік, Якуб Блащиковський, Лукаш Піщек.

Головний тренер - Адам Навалка.

АРБІТР - Марк Клаттенбург (Анлія).

******************

Програма 1/8 фіналу Євро-2016 відкривається суботньою зустріччю володарів других місць в групах A і C - Швейцарії та Польщі. Польща - одна з трьох команд, які на Євро-2016 ще не пропускали. У 10 останніх матчах з поляками швейцарці відсвяткували лише одну перемогу.