Онлайн-трансляція матчу у відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи УЄФА

"Шахтар" - "Брага"

4:0

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО. "Шахтар" переміг "Брагу" із загальним рахунком 6:1 і вдруге у своїй історії вийшов до півфіналу єврокубка.

90+2' - Рафа Сілва не зміг із двох метрів заштовхати м'яч у ворота П'ятова - не дозволив Кучер.

90' - Арбітр компенсував 3 хвилини.

88' - Команди вже відверто дограють без будь-якої активності.

86' - Луческу використав останню заміну, випустивши на поле Бернарда замість Коваленка.

80' - "Шахтар", вже без сумніву, зіграє у півфіналі Ліги Європи УЄФА.

78' - Дентіньйо замінив Тайсона. Дві заміни зробив і Фонсека, який випустив Андре Пінту та Мауро замість Болі та Луїса Карлоса відповідно.

77' - Пішли заміни у "Шахтаря". Луческу випустив Едуардо замість Марлоса.

74' - ГОООООООООООООООЛ! Рікарду Феррейра вдруге став автором автоголу!

70' - Друга половина тайму проходить за переваги "Браги", яка двічі створила гості моменти біля воріт П'ятова. Проте загальний рахунок поки 5:1 на користь "гірників"

66' - Факундо Феррейра забив "Бразі", але із положення "Поза грою". Арбітр гол не зарахував.

65' - Рікарду Феррейра не поцілив у площину воріт господарів.

62' - Рафа Сілва пробив по воротам - Ісмаїлі заблокував.

62' - Срна порушив правила проти Жозуе.

57' - Нікола Стоїлькович замінив Вілсона Едуарду.

55' - Третє попередження у "Браги" - жовту картку отримав Луїс Карлос.

53' - Факундо Ферейра головою скинув на Малышева, удар якого з-під захисника взяв воротар гостей.

52' - Вукчевич пробив - повз ворота.

50' - ГООООООООООООООЛ! Віктор Коваленко став автором третього голу!

48' - Зійшлися два Феррейри - піренейський поклав на газон донецького.

46' - "Брага" розпочала другий тайм із центра поля.

ПЕРЕРВА.

43' - ГООООООООООООООЛ! З подачі Срни Факундо Феррейра забив португальцям другий м'яч. Рікарду Феррейру зробили автором автоголу.

40' - Захисники завадили Тайсону, який пробив вище воріт.

34' - Ісмаїлі не влучив у площину воріт! За небезпечними моментами - 6:1 на користь "Шахтаря".

30' - Удар Марлоса заблокував Болі.

29' - Ордець ледь не збільшив рахунок - португальців врятувала поперечина воріт.

25' - ГООООООООООООЛ! Капітан "Шахтаря" Срна відкрив рахунок із 11-ї позначки - 1:0 і 3:1 - за сумою двох матчів.

24' - Арбітр призначає пенальті у ворота "Браги"! Воротар збив Коваленка, за що отримав жовту картку. Б'є Срна.

17' - Статистика тут нагадує, що Даріо Срна проводить 486-й матч за "Шахтар".

15' - Перша жовта картка. Її отримав Болі за зрив атаки "Шахтаря".

13' - Тривавл атака "Шахтаря" завершилася кутовим ударом. Небезпечний момент у воріт "Браги" створити не змогли "помаранчево-чорні".

10' - "Гірники" подають перший кутовий.

7' - Переповнена "Арена Львів" жене "Шахтар" вперед, але донеччани діють обережно.

4' - Жозуе порушив правила. Феррейра виконав штрафний .

3' - Перша атака у матчі - м'яч у підсумку забрав П'ятов.

Матч розпочався!

*****

14 квітня 2016 року. Львів. Стадіон "Арена Львів". 22.05. Температура повітря +11 С.

Ласкаво просимо до Львова на поєдинок у відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи УЄФА, в якому футболісти донецького "Шахтаря"  приймають португальську "Брагу".

Перший поєдинок тиждень тому завершився з рахунком 2:1 на користь "гірників". У Португалії у складі донеччан відзначилися Ярослав Ракицький та Факундо Феррейра, на що "каноніри" відповіли точним ударом Вілсона Едуарду.

"Шахтар" і "Брага" двічі зустрічалися в Лізі чемпіонів-2010/11. "Гірники" виграли обидві зустрічі, після цього португальці дійшли до фіналу в іншому турнірі - Лізі Європи. У тому сезоні "Брага" зустрілася з ще одним представником України. В 1/8 фіналу португальці за правилом виїзного гола пройшли київське "Динамо" завдяки результативній нічиїй на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського - 1:1.

"Шахтар" грає у чвертьфіналі вперше з 2009 року, коли клуб здобув перемогу в останньому розіграші Кубка УЄФА.

"Брага" вийшла у чвертьфінал вперше з часів своєї найвдалішої єврокубкової кампанії - португальці програли у фіналі Ліги Європи-2011.

У нинішньому розіграші проти гравців "Браги" найчастіше порушували правила суперники: 160 фолів в 11-ти матчах - на 22 більше, ніж проти будь-якої іншої команди.

У складах восьми команд цієї стадії турніру немає більш досвідчених учасників єврокубків, ніж гравець Даріо Срна і головний тренер Мірча Луческу (133 і 211 матчів відповідно).

"Шахтар" потрапив у плей-офф Ліги Європи після групового турніру Ліги чемпіонів, посівши третє місце у квартеті А, де також виступали "Реал", "Парі Сен-Жермен" і "Мальме". В 1/16 фіналу Ліги Європи "гірники" залишили за бортом турніру німецький "Шальке-04" з Гельзенкірхена (0:0, 3:0), а в 1/8 фіналу - бельгійський "Андерлехт" (3:1, 1:0).

"Брага" у свою чергу посіла перше місце у квартеті F групового турніру Ліги Європи, де грала з "Марселем", "Слованом" і "Гронінгемом". На стадії 1/16 фіналу португальці перемогли швейцарський "Сьйон" (2:1, 2:2), а в 1/8 фіналу - турецький "Фенербахче" (0:1, 4:1).