Футбольний тур завершився перемогою

Футбольний тур завершився перемогою "Олімпіка" в Ужгороді

Господарі ужгородського стадіону "Авангард" футболісти "Говерли" з рахунком 0:2 програли донецькому "Олімпіку" у заключному матчі 20-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Авторами голів стали Віталій Гошкодеря, який відзначився на 7-й хвилині, та Моха (49). На 53-й хвилині донеччани могли довести рахунок до розгромного, проте пенальті не реалізував Владислав Огіря, повідомляє Укрінформ.

Цікаво, що "Олімпік" добився успіху, граючи у меншості - на 30-й хвилині поле залишив Володимир Танчик, а наприкінці зустрічі арбітр вилучив Тимура Парцванію (90+2).

В іншому недільному поєдинку "Волинь" у Луцьку уникла поразки від одеського "Чорноморця" - 1:1. На гол Євгена Смирнова (45+1) відповів Артем Дудик (90+2). "Чорноморець" із 40-ї хвилини грав у меншості після вилучення Артема Філімонова.

Цей матч назавжди увійде в історію українського футболу, адже головним арбітром зустрічі була жінка. Команди на поле луцького стадіону "Авангард" вивела харків'янка Катерина Монзуль.

Результати решти поєдинків 20 туру:

"Шахтар" (Донецьк) - "Металіст" (Харків) - 8:1

голи: Тайсон (6, 54, 57), Ісмаїлі (27), Факундо Феррейра (31), Марлос (67), Едуардо (86), Бернард (89) - Ілля Корнєв (16);

"Ворскла" (Полтава) - "Сталь" (Дніпродзержинськ) - 0:0;

"Зоря" (Луганськ) - "Карпати" (Львів) - 4:1

голи: Желько Любенович (5), Пилип Будківський (21), Андрій Тотовицький (43), Ігор Чайковський (61) - Габріель Окечукву (39);

"Олександрія" - "Динамо" (Київ) - 0:2

голи: Домагой Віда (15), Олег Гусєв (44).

Турнірне становище: "Динамо" - 55 очок, "Шахтар" - 52, "Зоря" - 41, "Дніпро" - 37, "Ворскла" - 32, "Олександрія" - 27, "Карпати" - 22, "Сталь" - 21, "Олімпік" - 20, "Говерла" - 16, "Металіст" - 14, "Волинь" - 14, "Чорноморець" - 12, "Металург" - 3.

Нагадаємо, "Волинь" позбавлена 18-ти турнірних очок відповідно до рішення Дисциплінарного комітету ФІФА.

Запорізький "Металург" виключено зі змагань.