"Реал" у меншості обіграв "Барселону" на "Камп Ноу"

Футболісти мадридського "Реала" у гостях здобули вольову перемогу над каталонською "Барселоною" в іспанському Ель-Класіко.

Центральний матч 31-го туру Примери "Реал" догравав у меншості, однак зміг дотиснути господарів "Камп Ноу" - 2:1, повідомляє Укрінформ.

Жерар Піке відкрив рахунок на 56-й хвилині. За п'ять хвилин відновив рівновагу Карім Бензема (61), а після вилучення на 82-й хвилині Серхіо Рамоса вирішальний м'яч забив Кріштіану Роналду (85).

За підсумками 31 туру "Барселона" продовжує лідирувати, випереджаючи на 6 очок найближчого переслідувача - мадридський "Атлетіко". "Реал" відстає на 7 очок і займає третю позицію.

Нагадаємо, у першому колі поточного чемпіонату Іспанії "Барселона" розгромила "Реал" на домашній арені "Сантьяго Бернабеу" з рахунком 4:0.