Троє українців - у топ-20 спринтерів на останньому етапі КС з біатлону

Українці Олександр Жирний, Сергій Семенов і Віталій Кільчицький увійшли в п'ятницю до першої двадцятки за підсумками 10-кілометрової спринтерської гонки на заключному, дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в Ханти-Мансійську (Росія).

Жирний закрив усі мішені на двох вогневих рубежах і фінішував з 13-м результатом, зупинившись лише у 2-х секундах від десятки найсильніших. У Семенова з одним штрафним колом - 14-те місце, у Кільчицького - 18-та позиція, повідомляє Укрінформ.

Переможцем вперше в своїй кар'єрі став австрієць Джуліан Еберхард, який на 1,1 секунди випередив німця Симона Шемпа і на 23 секунди його співвітчизника Арнда Пайффера.

Лідер загального заліку Кубка світу француз Мартен Фуркад з чотирма промахами показав лише 40-й час.

19 березня пройдуть жіноча і чоловіча гонки переслідування. Біатлонний сезон 20 березня завершать жіноча і чоловіча гонки з масовим стартом.