"Металіст" забив три м'ячі "Волині" у футбольній Прем'єр-лізі

Футболісти харківського "Металіста" в рідних стінах з рахунком 3:0 здобули у неділю перемогу над луцькою "Волинню" у поєдинку 17-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Успіх "Металісту" принесли точні удари Олексія Полянського, який відзначився на 9-й хвилині, Володимир Прийомов (44) та Іван Родич (90+1), повідомляє Укрінформ.

Результати інших матчів туру:

"Чорноморець" (Одеса) - "Карпати" (Львів) - 0:0;

"Сталь" (Дніпродзержинськ) - "Олександрія" - 2:2

голи: Антон Кравченко (15-я хвилина), Роман Дебелко (75) - Віталій Пономар (28), Андрій Запорожан (60, з пенальті);

"Динамо" (Київ) - "Дніпро" (Дніпропетровськ) - 2:0

голи: Андрій Ярмоленко (20), Олег Гусєв (39);

"Олімпік" (Донецьк) - "Зоря" (Луганськ) - 1:1

голи: Антон Поступаленко (71) - Філіп Будківський (58);

"Шахтар" (Донецьк) - "Ворскла" (Полтава) - 3:1

голи: Даріо Срна (9), Тайсон (49), Едуарду (85) - Артем Громов (39).

Матч за участю запорізького "Металурга", який мав приймати ужгородську "Говерлу", скасований.

Турнірне становище: "Шахтар" - 46 очок, "Динамо" - 46, "Зоря" - 35, "Дніпро" - 28, "Ворскла" - 25, "Олександрія" - 23, "Карпати" - 22, "Сталь" - 17, "Волинь" - 15, "Олімпік" - 15, "Металіст" - 14, "Чорноморець" - 11, "Говерла" - 10 (після 16-ти ігор), "Металург" - 3 (16).

Нагадаємо, команда "Волинь" позбавлена ​​12 турнірних очок відповідно до рішення Дисциплінарного комітету ФІФА.