"Олімпік" і "Зоря" обмінялися голами у футбольній Прем'єр-лізі

Футболісти донецького "Олімпіка" розійшлися миром із луганською "Зорею" в поєдинку 17-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Сергій Березка з Київщини, який обслуговував зустріч на НТК імені Віктора Баннікова в Києві, зафіксував рахунок 1:1, повідомляє Укрінформ.

Обидва м'ячі були забиті після перерви. На 58-й хвилині Філіп Будковський вивів "Зорю" вперед, Антон Поступаленко відновив рівновагу на 71-й хвилині.

У неділю відбудуться ще два матчі. Донецький "Шахтар" на "Арені Львів" зіграє з полтавською "Ворсклою" (17.00, "Футбол 1"), а "Металісту" в Харкові протистоятиме луцька "Волинь" (19.30, "Футбол 1").

Результати матчів 17-го туру, що відбулися в суботу: "Чорноморець" (Одеса) - "Карпати" (Львів) - 0:0 "Сталь" (Дніпродзержинськ) - "Олександрія" - 2:2 голи: Антон Кравченко (15-я хвилина), Роман Дебелко (75) - Віталій Пономар (28), Андрій Запорожан (60, з пенальті) "Динамо" (Київ) - "Дніпро" (Дніпропетровськ) - 2:0 голи: Андрій Ярмоленко (20), Олег Гусєв (39).

Матч за участю запорізького "Металурга", який повинен був приймати ужгородську "Говерлу", скасований.

Турнірне становище після 16-ти турів: "Динамо" - 46 очок (після 17-ти ігор), "Шахтар" - 43 (16), "Зоря" - 35 (17), "Дніпро" - 28 (17), "Ворскла" - 25 (16), "Олександрія" - 23 (17), "Карпати" - 22 (17), "Сталь" - 17 (17), "Волинь" - 15 (16), "Олімпік" - 15 (17), "Металіст" - 11 (16), "Чорноморець" - 11 (17), "Говерла" - 10 (16), "Металург" - 3 (16).

Нагадаємо, команда "Волинь" позбавлена ​​12 турнірних очок відповідно до рішення Дисциплінарного комітету ФІФА.