Офіційно: Володимир Генінсон - новий президент футбольної Прем'єр-ліги України

Офіційно: Володимир Генінсон - новий президент футбольної Прем'єр-ліги України

1727
Ukrinform
Звітно-виборні Загальні збори футбольної Прем'єр-ліги України призначили нового керівника організації. Ним став екс-виконавчий директор Федерації футболу України Володимир Генінсон.

"За єдиного кандидата Володимира Генінсона повноважні представники клубів ПЛ проголосували одноголосно", - повідомляє прес-служба Прем'єр-ліги.

Коротка біографічна довідка.

Володимир Генінсон народився 12 травня 1976 року у Києві.

Закінчив бакалаврат ChamplainCollege у 2001 році (Берлінгтон, Вермонт (США); бакалаврат і магістратуру Інституту готельного господарства (м.Київ). Отримав сертифікат тренера Європейської Асоціації стадіонів та безпеки (ESSMA).

З 1997 року досвід роботи у сфері управління гостинності у міжнародній мережі готелів HowardJohnson і Intercontinental.

Отримавши адміністративний досвід за кордоном, повернувся в Україну, де очолив Департамент кейтерингу та обслуговування готелю HayattRegencyKyiv. Після цього обіймав посаду директора з розвитку VertexHotelGroup.

У 2011 році призначений на посаду директора з експлуатації НСК "Олімпійський" Національним агентством з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи-2012 і реалізації інфраструктурних проектів.

З березня по грудень 2015 займав посаду виконавчого директора Федерації футболу України.

З грудня 2015 - керівник Служби взаємодії з ФІФА і УЄФА.

Кавалер Ордена "За заслуги" III ступеня.

Нагадаємо, Володимир Генінсон змінив на посту президента Прем'єр-ліги Віталія Данилова, який керував організацією з 2009 року.

Фото: dynamo.kiev.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-