Київське

Київське "Динамо" обіграло чемпіона Польщі на іспанському зборі

У заключному спарингу на першому іспанському зборі футболісти київського "Динамо" у середу обіграли чинного чемпіона Польщі клуб "Лех" (Познань) - 2:0.

Про це інформує офіційний сайт "біло-синіх".

Обидва м'ячі були забиті після перерви. На 53-й хвилині Жуніор Мораес, вийшовши на заміну, прийняв передачу в центральній зоні і точно пробив метрів з 23-х. Подвоїв перевагу киян Сергій Мякушко (90+2), який без проблем вразив порожні ворота польської команди, вдало зігравши на добиванні.

28 січня "Динамо" повертається до Києва. Другий збір команди пройде з 2 по 18 лютого також в іспанській Марбельї.

Нагадаємо, перший офіційний матч у цьому році підопічні Сергія Реброва проведуть 24 лютого в Києві на НСК "Олімпійський" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА проти англійського "Манчестер Сіті".

На фото: Жуніор Мораес (footboom.com)