Українські біатлоністки програли на естафеті в Антхольці

Жіночій збірній України не вдалося піднятися на п'єдестал в естафетній гонці 4х6 км у заключний день шостого етапу Кубка світу з біатлону в Антхольці (Італія).

На відміну від попередньої естафети у Рупольдінгу (Німеччина), де українки завоювали "золото", цього разу Ірина Варвинець, Валя Семеренко, Ольга Абрамова та Олена Підгрушна посіли лише 9-те місце, повідомляє Укрінформ.

Після двох стартових етапів зусиллями Варвинець та Семеренко наша команда очолювала перегони. Однак на другій половині дистанції "синьо-жовтим" не поталанило. Стрільба Абрамової та Підгрушної, яка до того ж заробила коло штрафу, остаточно позбавила українок шансів претендувати на місце серед призерів.

Першими стали біатлоністки Франції, другими із відставанням 17,2 секунди на фініші були чешки. У суперечці за "бронзу" росіянки на 0,6 секунди випередили італійок.

Сьомий етап Кубка світу з біатлону пройде 4-7 лютого в Кенморі (Канада).

Технічні результати естафетної гонки:

1. Франція (0 штрафних кіл + 8 додаткових патронів) - 1 година 07 хвилин 53,5 секунди