Молчанов виграв на старті кваліфікації Australian Open

Українець Денис Молчанов успішно подолав стартовий бар'єр кваліфікації на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу (Australian Open) - першому в сезоні турнірі серії Grand Slam, який стартує в Мельбурні 18 січня.

У першому колі Молчанов у середу залишив за бортом змагань австралійця Бредлі Мозлі. Після того, як киянин виграв перший сет (6:3), його суперник відмовився від продовження боротьби, повідомляє Укрінформ.

За місце у фіналі кваліфікаційного турніру Молчанов посперечається з посіяним під 19 номером американцем Райаном Харрісоном, який обіграв італійця Сальваторе Карузо - 6:3, 7:6 (7:3).

Три представниці України стартують у кваліфікаціі Відкритого чемпіонату Австралії у четвер. У першому колі Ольга Савчук поміряється силами з чеською тенісисткою Терезою Смітковою (7-й номер "посіву"), Марина Заневська зустрінеться з китаянкою Юйсюань Чжан, а Катерина Козлова зіграє з Тамір Пашек з Австрії (14).