«Динамо» зіграло внічию 1:1 з клубом «Ботошани»

На зборі в Австрії кияни провели другий спаринг.

Триває тренувальний збір «Динамо» в Австрії. Сьогодні кияни провели другий спаринг. Матч з румунським клубом «Ботошани» завершився внічию 1:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Суперники обмінялись голами в першому таймі. Румуни реалізували пенальті за фол Миколи Морозюка. Відзначився Міхай Роман. Відігралися кияни завдяки майстерній грі Богдана Михайличенка. Після перерви рахунок 1:1 не змінився.

«Динмао» грало у такому складі. Перший тайм: Коваль, Морозюк, Хачеріді, Пантич, Антунеш, Шепелєв, Корзун, Циганков, Михайличенко, Яремчук (Гусєв, 25), Бесєдін.  Другий тайм: Рудько, Віда, Тимчик (Бурда, 71), Очігава, Кадар, Рибалка, Сидорчук, Буяльський, Ярмоленко, Гусєв (Гонсалес, 62), Хльобас.

Наступний спаринг в Австрії «Динамо» зіграє 4 липня. Суперник киян – азербайджанська «Габала».