«Динамо» перемогло «Ваттенс» 4:0 на зборі в Австрії

За киян забивали Кадар, Буяльський, Бесєдін і Циганков.

Київське «Динамо» з перемогли розпочало серію спарингів на зборі в Австрії. В контрольному матчі динамівці розгромили місцевий клуб «Ваттенс» 4:0. Про це повідомляє Укрінформ.

Свій перший спаринг на тренувальному зборі в Австрії «Динамо» зіграло проти клубу другого австрійського дивізіону «Ваттенс».  Кияни перемогли 4:0. Усі голи забили після перерви. У «Динамо» відзначились Кадар, Буяльський, Бесєдін і Циганков.

Склад «Динамо» в першому таймі: Бущан, Очігава, Віда, Пантич, Морозюк, Шепелєв, Рибалка, Михайличенко, Ярмоленко, Яремчук, Хльобас. Склад в другому таймі: Маханьков, Антунеш, Хачеріді, Кадар, Бурда (Тимчик), Корзун, Сидорчук, Циганков, Гусєв (Гонсалес), Буяльський, Бесєдін.

Наступний контрольний матч «Динамо» зіграє 1 липня в 19:00. Суперник команди Олександра Хацкевича – румунський клуб «Ботошани».