Формула-1: Боттас переміг на Гран-прі Росії

Це перша перемога в кар’єрі 27-річного фінського пілота «Мерседеса».

Переможцем четвертого етапу цьогорічних автоперегонів Формули-1 – Гран-прі Росії став Валттері Боттас з «Мерседеса». Це перша перемога в кар’єрі 27-річного фінського пілота. Про це повідомляє Укрінформ.

Крім цього, Боттас став 107-м переможцем етапу в історії Формули-1. А також він п’ятий пілот з Фінляндії, який підіймався на першу сходинку п’єдесталу.

Другим та третім на Гран-прі Росії фінішували пілоти «Феррарі» - Себастьян Феттель і Кімі Райкконен. Лише четвертий час показав чинний чемпіон світу – пілот «Мерседеса» Льюїс Хемілтон.

Відзначимо, що Боттас, який починав гонку з третьої позиції, вийшов вперед вже на перших колах і надалі впевнено лідирував, не дозволивши пілотам «Феррарі» наздогнати себе.

Після чотирьох етапів пілот «Феррарі» Себастьян Феттель очолює загальний залік. Він набрав 86 очок. На другій позиції Хемілтон, у якого 73 очки. Боттас – третій, в його активі 63 очки. Наступний етап – Гран-прі Іспанії в Барселоні 12-14 травня.