Формула-1: Феттель виграв кваліфікацію Гран-прі Росії

Перші дві позиції в гонці матимуть пілоти «Феррарі».

Перший номер команди «Феррарі», чотириразовий чемпіон світу, Себастьян Феттель виграв кваліфікацію четвертого етапу чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Росії. Про це повідомляє Укрінформ.

Зазначимо, що кваліфікація завершилась великим успіхом «Феррарі», яка завоювала поул-позишн вперше з вересня 2015 року, а перший ряд кваліфікації команда виборола взагалі вперше з 2008 року. Друге місце в Сочі посів інший пілот цієї команди Кімі Райкконен, а Феттель показав рекордний час проходження одного кола на трасі Олімпійського парку в Сочі.

З третього та четвертого місця завтра в гонці Гран-прі Росії стартуватимуть пілоти «Мерседеса» Валттері Боттас і Льюїс Хемілтон. На думку експертів, гонка в Сочі буде дуже непередбачуваною: «Феррарі» фактично нівелював велике відставання від «Мерседеса», яке псувало інтригу в Формулі-1 протягом останніх років.