Біатлон: Шемпп приніс німцям сьоме

Біатлон: Шемпп приніс німцям сьоме "золото" ЧС-2017; українці - поза топ-20

Тріумфом німецького біатлоніста Сімона Шемппа завершилася у неділю остання гонка 52-го чемпіонату світу в австрійському Гохфільцені.

Сьоме "золото" для збірної Німеччини на ЧС-2017 Шемпп виграв у гонці з масовим стартом на 15 км з чотирма вогневими рубежами, повідомляє Укрінформ.

Фінішну лінію переможець перетнув із результатом 35 хвилин 38,3 секунди (0 промахів), повідомляє Укрінформ.

Срібним призером став норвежець Йоганнес Тінгнес Бьо (9.0 секунди відставання; 1 промах). "Бронзу" завоював Сімон Едер з Австрії (10,1 секунди; 0).

Українці Дмитро Підручний та Сергій Семенов з чотирма штрафними колами кожний фінішували на 25-му та 27-му місцях відповідно.

Наступним стартом еліти світового біатлону буде 7-й етап Кубка світу, який пройде 2-5 березня у столиці зимової Олімпіади-2018 Пхенчхані (Республіка Корея).