Маркевич виграв позов проти «Дніпра»

Клуб винен тренеру 1,7 млн доларів.

Колишній тренер «Дніпра» Мирон Маркевич виграв справу проти свого попереднього клубу в палаті суперечок Федерації футболу України. Про це повідомив телеканал «Футбол 1».

Маркевич подав позов на «Дніпро» через невиплату йому зарплати за 11 місяців, а також компенсації за дострокове розірвання контракту. ФФУ визнало претензії фахівця законними і вимагає від «Дніпра» негайно сплатити борг. За даними ЗМІ, сума боргу складає 1,7 млн доларів.

Нагадаємо, що 66-річний Мирон Маркевич тренував «Дніпро» в 2014-16 роках. За цей час він двічі вигравав бронзові медалі чемпіонату України, двічі виходив до півфіналу Кубку України, а в 2015-у вивів «Дніпро» у фінал Ліги Європи, де його команда поступилася «Севільї» 2:3.

Нині Мирон Маркевич очолює комітет національних збірних України в ФФУ. За його словами, він має бажання ще попрацювати тренером, але на сьогодні ніяких переговорів з клубами не веде.